Montaż Klimatyzacja, Montaże Klimatyzacji Warszawa - Klima-Wawa

klimatyzacja warszawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Przejdź do treści

Menu główne:

Montaż Klimatyzacja, Montaże Klimatyzacji Warszawa

Mimo że, klimatyzacją zajeliśmy się nieco później, niż systemami grzewczymi i wentylacyjnymi, dzięki regularnie realizowanym zleceniom dla odbiorców firmowych i indywidualnych zyskalśmy wiele cennego doświadczenia w tej tematyce. Jako jedni z pierwszych przystąpiliśmy do wdrażania na rynek produktów z konstrukcją typu Split i to właśnie takie klimatyzatory pozostają w centrum naszych zainteresowań.

Zajmujemy się sprzedażą, montażem, oraz serwis klimatyzacji - urządzeń zbudowanych z dwóch części, czyli zewnętrznej (sprężarka) i wewnętrznej (parownik). Taka konstrukcja sprawia, że sprężarka ulokowana jest na zewnątrz budynku, dzięki czemu klienci znajdujący się wewnątrz mieszkania, biura, czy też sklepu nie słyszą hałasu wynikającego z pracy klimatyzatora. Oferowane przez naszą firmę urządzenia posiadają znakomite parametry, mogł pracować nawet w największych obiektach, chłodząc wielkie magazyny, czy też hale produkcyjne. Podchodzimy do każdego zlecenia kompleksowo, oraz indywidualnie. Każdy klient ma swoje wymagania, oraz potrzeby, którym staramy się sprostać.

Nim przystąpimy do montażu dokładnie oszacujemy, za pomocą specjalistycznych pomiarów, jakie są potrzeby chłodnicze konkretnego budynku. Dopiero po zrealizowaniu pomiarów, będziemy mogli dobrać najefektywniejsze urządzenia, które zdadzą egzamin w konkretnych warunkach. Jesteśmy dystrybutorem systemów najwyższej klasy, natomiast nasi serwisanci i montażyści posiadają ogromne doświadczenie i najwyższe kwalifikacje.
montaż klimatyzacji dla biura
Jesteśmy autoryzowanym serwisantem niżej wymienionych firm:
Daikin, Lg, Samsung, Mitsubishi, Fujitsu, Fuji Electric, Gree

Zadzwoń i umów się na Bezpłatną wycenę: montaż klimatyzacja - tel.502 949 171
montaż klimatyzacji w mieszkaniach
profesjonalny montaż klimatyzacji w w domach
Ocena: 0.0/5
Oceny
4,9/5 42 Klienci zadowoleni
FORMULARZ
KONTAKTOWY
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego