Serwis Klimatyzacja, Serwis Klimatyzacji Warszawa - Klima-Wawa

klimatyzacja warszawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Klimatyzacja Warszawa Klima-Wawa
Przejdź do treści

Menu główne:

Serwis Klimatyzacja, Serwis Klimatyzacji Warszawa

Nasza firma świadczy usługi serwisu systemów wentylacji, klimatyzacja.
Obsługujemy obiekty biurowe, gastronomiczne, rekreacyjne, usługowe itp. Współpracujemy ze stałymi Klientami, którzy podpisali z nami umowy serwisowe. Posiadamy również ofertę dla nowych Klientów. Działamy w województwie mazowieckim, głównie Warszawa i okolice.

Zakres naszych usług serwisu, przeglądu, konserwacji klimatyzacji i wentylacji:
*Serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego całych systemów oraz urządze wentylacyjnych, klimatyzacyjnych
*Badania i oceny stanu technicznego pracujących systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodniczych
*Naprawy urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych
*Pomiarów i regulacji instalacji wentylacji, klimatyzacji
serwis klimatyzacja mieszkania i domu
fachowe naprawy klimatyzacji
Po sprzedaży, oraz zainstalowaniu naszych urządzeń nie zostawiamy klienta samemu sobie. Nasi odbiorcy mogą bowiem liczyć na fachowy serwis gwarancyjny, jak też pogwarancyjny. W razie jakichkolwiek kłopotów technicznych oferujemy kontakt telefoniczny, czy też mailowy wygodny dla klienta. Regularne serwisowanie produktów klimatyzacyjnych to podstawa. Tego typu urządzenia wymagają okresowego czyszczenia filtrów, parownika, oraz skraplacza. Zakres świadczonych przez naszych pracowników usług serwisowych jest bardzo szeroki.

Serwis obejmuje bowiem takie czynności jak pomiar wydajności chłodniczej, czy też sprawdzenie zabezpieczeń. W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów zmierzymy takze ciśnienie freonu, a w razie usterek wyregulujemy jego poziom. Innym zadaniem realizowanym przez nasz personel jest diagnoza szczelności połączeń freonowych. Poza tym, diagnozowana jest również drożność odpływu skroplin. Wybierając naszą ofertę klienci są zatem pewni, że w czasie użytkowania klimatyzatorów będą objęci kompleksową, oraz kompetentną opieką techniczną.

Nie sztuką jest sprzedać klimatyzator, sztuką jest natomiast utrzymać urządzenie w świetnej kondycji przez wiele lat. Nasza firma zadba o to, aby parametry klimatyzatorów takie jak sprawność elektryczna, czy też wydajność chłodnicza pozostawają na wysokim poziomie przez długi czas. W razie pojawienia się awarii, większych czy też mniejszych usterek, pracownicy firmy dojadą na miejsce zdarzenia w ekspresowym czasie, lub udzielą porady telefonicznej, albo mailowej.
konserwacja w domu klimatyzacja
Ocena: 0.0/5
Oceny
4,9/5 42 Klienci zadowoleni
FORMULARZ
KONTAKTOWY
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego