klimatyzacja
O firmie Klimatyzacja Wentylacja Serwis Nasze realizacje Kontakt


Wentylacja Warszawa, Montaż i Serwis Wentylacji

Energooszczędne systemy wymiany powietrza dla osób prywatnych jak i firm - polepsz swoje poczucie dzięki sprawnej wentylacji oraz klimatyzacja


 

     W naszej ofercie polecamy również: montaż wentylacji mechanicznej oraz kompleksowe prace związane z zaprojektowaniem systemu wentylacji po realizację inwestycji na terenie Warszawy i okolic. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom z branży wentylacja (montaż i serwis) jesteśmy wstanie wykonać profesjonalnie zlecenie montażu, serwis bądź konserwacji waszych central wentylacyjnych oraz rekuperatorów.


     Szeroko pojętą wentylacją zajmujemy się od początku swojego istnienia, czyli od roku 1993. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele zleceń dotyczących montażu systemów wentylacyjnych dla takich obiektów jak – hotele, restauracje, biura, czy też prywatne mieszkania. Dlaczego warto wybrać nasze wentylatory. Przede wszystkim, aby oczyszczały powietrze, którym oddychamy. W pomieszczeniach pozbawionych dobrej wentylacji daje się zauważyć ciąg wsteczny przez kratki wentylacyjne.


     W związku z taką sytuacją do naszego mieszkania wciągają takie nieprzyjemne i trujące zapachy jak dym papierosowy, czy też zapach pleśni. Oferowane przez nas urządzenia zostały zaprojektowane w konstrukcji nawiewno – wywiewnej. Taka budowa sprawia, że możemy odzyskać powietrze i zredukować tym samym koszty ogrzewania. Decydując się na montaż wentylatorów najnowszej generacji oczyścimy powietrze z wirusów i bakterii, zastąpimy zanieczyszczony gaz świeżym tlenem z zewnątrz.


     Dostępne w naszej sprzedażowej ofercie wentylatory posiadają wbudowany rekuperator i to właśnie ten mechanizm zapewnia ponowne wykorzystanie powietrza. Nim przystąpimy do prac instalacyjnych drobiazgowo przeanalizujemy potrzeby klienta. Tylko dobra diagnoza potrzeb zagwarantuje trafiony dobór systemu wentylacyjnego. Już od dwudziestu lat zajmujemy się sprzedażą, montażem, oraz serwisowaniem produktów wentylacyjnych. Obsługujemy wiele dużych przedsiębiorstw, których potrzeby wentylacyjne dotyczyły systemów o wielkiej mocy. 

               wentylacja warszawa usługi montaż i serwis(c) 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla serwis-klimatyzacja.pl | Realizacja: j-net.pl